Translate

czwartek, 9 lipca 2015

Szybki przegląd czerwcowy

Czerwiec obfitował w emocje, kolory, zapachy i smaki.
Emocje- jak to w czerwcu- głównie związane z zakończeniem roku szkolnego oraz oczekiwaniem na rekrutację do wymarzonego gimnazjum. Udało się.
Poza tym byliśmy na koncercie Maryli Rodowicz. Ta Kobieta jest niesamowita! Porwany tłum małych i dużych śpiewał, kołysał się i klaskał w rytm jej evergreen'ów. Dla mnie dodatkowo teksty Osieckiej, im jestem starsza, poruszają najczulsze struny. Uczta duchowa była niezapomniana.
Czerwiec jest też miesiącem truskawki.
 Nie zabrakło truskawkowych wariacji w wersjach light i wersjach hard: od truskawek w naturalnej, czystej postaci, poprzez koktajle, owsiankę z truskawkami, lody, tartę oraz tiramisu. I powiem, że wcale a wcale nie czuliśmy przesytu tym czerwonym owocem.
Poza truskawkami z przydomowego ogródka na stół trafiały własne rzodkiewki, szczypiorek, botwinka a nawet ziemniaczki( pierwszy raz eksperymentowaliśmy i udało się).
I tak to sobie żyjemy, blisko natury, w zwolnionym wakacyjnie rytmie- jedząc, biegając i relaksując się na zapas. Dokładnie na zapas, bo szczęśliwie okazało się, że od września rozpocznę nowy etap w życiu. Dostałam drugą pracę, więc czasu na blogowanie  będzie dużo, dużo mniej. Podekscytowana jestem bardzo. I, przyznam po cichutku, nieco się boję czy się sprawdzę...
 

 
 


 
 
 
 
 

 
 


4 komentarze:

 1. Nareszcie! Kazałaś długo czekać na nowy post:) ale czerwiec faktycznie jest szalonym miesiącem...
  trzymam kciuki za nową - drugą? - pracę:) mimo wszystko nie zapomnij o relaksie i swoich czytelnikach:)
  pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie żyjecie :-) Druga praca? Szacunek. Naprawdę.
  I gratuluję absolwentki. My mamy absolwenta. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) Dziewczęta, to tylko tak strasznie wygląda, że druga ;)
  Jam " Ciało Pedagogiczne", w dodatku pierwsza praca nie w pełnym wymiarze godzin wiec suma summarum tygodniowy wymiar godzin z obydwu etatów wyniesie tyle, co u " normalnej" pracującej jednostki :)
  Pozdrawiam Was serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję świadectw z wyróżnieniem i dodatkowej pracy:) Powodzenia! A póki co niech żyją wakacje;)

  OdpowiedzUsuń